Mama influenserka 

Mama influenserka

Kobiety, które stają w obliczu macierzyństwa często rozważają opcję szybkiego powrotu do pracy. Pomimo chęci przebywania z maluszkiem, budżet domowy może stanowić dla rodziny większe znaczenie. Przedłużenie pobytu z dzieckiem, przez cały urlop wychowawczy to jednocześnie rezygnacja ze świadczeń finansowych, jakie były należne do czasu urlopu macierzyńskiego.

Praca zdalna dla mam

Dobrym rozwiązaniem dla mam pełniących opiekę nad dzieckiem jest praca zdalna. Kiedy maluch śpi mama może spędzić nawet w sumie kilka godzin.  Mamy dobrze znane są ze sprawowania opieki nad całą rodziną. Nie straszne im sprzątanie, gotowanie i dbanie o wygląd w jednym czasie. Są atrakcyjnym obiektem zainteresowań osób z branży mlm. Często o mamy walczą firmy których celem jest dystrybucja chemii gospodarczej. Nikt jak kobieta nie jest w stanie polecić innym ulubionych środków czystości. Nie jest to może wymarzony rodzaj pracy, lecz kobiety z odrobiną przedsiębiorczości w sobie mogą wypracować nawet i równowartość pensji. Ponadto kobiety wiążąc się z firmami marketingu wielopoziomowego, często odnajdują wśród partnerów biznesowych nowe przyjaźnie.

Marketing afiliacyjny

Innym sposobem na uzupełnienie budżetu domowego jest marketing afiliacyjny. Mamy używające swoich ulubionych środków mogą jej polecać swoim znajomym dzięki platformom posiadającym programy partnerskie. Jedną z takich platform jest Ceneo. Znajdziemy tam całą masę produktów, w tym najprawdopodobniej te, które chcemy polecać. Dystrybucja środków czystości odbywa się przez przekazanie osobom zainteresowanym linków, które przekierują ich do danego sklepu. Jeżeli osoba zainteresowana dokona zakupu wybranego produktu, na konto mamy trafią pieniądze z prowizji za sprzedaż. Najlepszym sposobem na zwiększenie sprzedaży w programach afiliacyjnych jest budowanie społeczności dzięki portalom społecznościowym. Bycie Influencerem, to najlepsza i najpewniejsza droga do sukcesu. Im większe grono odbiorców tym większe prowizje ze sprzedanych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/msejf/domains/cartridge-wad.eu/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:52 Stack trace: #0 /home/msejf/domains/cartridge-wad.eu/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/msejf/dom...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/msejf/domains/cartridge-wad.eu/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 52