ogrodzenie akustyczne Technologia ogrodzeń akustycznych

ogrodzenie akustyczne Technologia ogrodzeń akustycznych

ekrany-akustyczne-ogrodowe
ladne-ogrodzenia-galeria

Korzystanie z ogrodzenia akustycznego Technologia Acoustic Fence to świetny sposób na poprawę czystości głosu i redukcję hałasu w tle. Technologia ta działa dzięki zastosowaniu aktywnej elektronicznej filtracji szumów, co oznacza, że fale dźwiękowe są wysyłane do odbiornika, a następnie filtrowane w celu zmniejszenia hałasu. Technologii tej można również używać w wielu innych zastosowaniach, np. podczas konferencji głosowych.

Aktywna elektroniczna filtracja szumów

Niezależnie od tego, czy używasz przewodowego zestawu słuchawkowego UC Poly Blackwire 8225, czy przenośnego zestawu słuchawkowego Plantronics, ogrodzenie akustyczne Technologia Acoustic Fence może utrzymać hałas na zewnątrz. Można jej użyć, aby zapobiec zakłócaniu audiowizualnych połączeń konferencyjnych przez czynniki rozpraszające.

Acoustic Fence to technologia, która wykorzystuje wiele mikrofonów do słuchania dźwięków wokół Ciebie. Technologia ta jest szczególnie przydatna w otwartych przestrzeniach roboczych, gdzie często występują zakłócenia. Tworzy ona wirtualną barierę wokół mikrofonu, dzięki czemu można skoncentrować się na tym, co jest mówione, nie będąc rozpraszanym przez hałas z zewnątrz.

Technologia Acoustic Fence w słuchawkach akustycznych tworzy wirtualne ogrodzenie wokół mikrofonu, które blokuje hałas spoza obszaru. Redukuje również szumy tła i rozpraszające hałasy. Dodatkowo zapewnia, że słyszalna jest tylko osoba mówiąca. Technologia Acoustic Fence jest dostępna w przewodowym zestawie słuchawkowym Poly Blackwire 8225, a także w słuchawkach Poly z serii VVX.

Linia Blackwire 8225 jest również wyposażona w wskaźnik online, który ostrzega innych, gdy jesteś w trybie „nie przeszkadzać”. Blackwire 8225 oferuje trzy regulowane ustawienia ANC. Możesz dostosować poziom ANC w zależności od środowiska, w którym się znajdujesz.

Zestaw słuchawkowy Poly Blackwire 8225 posiada również wbudowany wskaźnik połączenia, który informuje o tym, że jesteś w trakcie rozmowy. Dzięki temu możesz szybko zdecydować, kiedy musisz wyciszyć mikrofon, aby zmniejszyć hałas. Zestaw słuchawkowy jest również lekki i wygodny. Podwójne skórzane poduszki nauszników dopasowują się do uszu, zapewniając najlepsze możliwe dopasowanie.

Zestaw słuchawkowy Poly Blackwire 8225 posiada hybrydową aktywną redukcję hałasu (ANC). Ten rodzaj technologii działa poprzez wykorzystanie dwóch mikrofonów do zbierania dźwięków wokół Ciebie. Mikrofony te następnie słuchają Twojego głosu, a gdy nie mówisz, wyciszają mikrofon. Zazwyczaj ten rodzaj aktywnej redukcji hałasu działa w przypadku niskich częstotliwości, ale nie jest tak skuteczny w przypadku wysokich częstotliwości.

Zestaw słuchawkowy Poly Blackwire 8225 jest łatwy w użyciu i zarządzaniu. Został zaprojektowany tak, aby pomóc zespołom utrzymać hałas na zewnątrz i utrzymać produktywność na wyższym poziomie.

Redukuje hałas w tle

Wykorzystując technologię Poly Acoustic Fence, tworzone jest wirtualne „ogrodzenie audio”, oddzielające uczestników rozmowy od wszystkich innych hałasów. Zapewnia to lepszą jakość dźwięku i mniejszą frustrację. Jest to szczególnie pomocne w przypadku korzystania z otwartego środowiska biurowego.

Acoustic Fence działa poprzez wykorzystanie wielu mikrofonów, w tym dookólnych i akustycznych, do stworzenia wirtualnego ogrodzenia wokół sali konferencyjnej lub przestrzeni konferencyjnej. Gdy dźwięk zostanie wykryty w obrębie ogrodzenia, jest on eliminowany. Dzięki temu uczestnicy mogą skupić się na spotkaniu i swoich rozmowach. Pozwala również lepiej zarządzać ilością hałasu w tle w miejscu pracy.

Technologia Acoustic Fence firmy Poly działa poprzez wykorzystanie sprytnego algorytmu do rozpoznania dźwięku ludzkiego głosu. Następnie prowadzi przez wiele mikrofonów i innych wzorców, aby określić rzeczywisty dźwięk mówcy. Posiada również zaawansowane techniki eliminacji echa. Skutkuje to lepszą jakością dźwięku i pomaga zredukować hałas dalekich imprez.

Technologia Acoustic Fence jest również dostępna w słuchawkach serii VVX firmy Poly. Technologia ta jest podobna do Acoustic Fence, ponieważ została zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności podczas audiowizualnych połączeń konferencyjnych. Zapewnia również wirtualną barierę wokół rozmowy, która zmniejsza hałas w tle, co jest koniecznością w głośnych środowiskach.

W niedawnym badaniu firma Poly stwierdziła, że hałas w tle był największym problemem związanym z jakością połączeń. Istnieje jednak wiele rzeczy, które można zrobić, aby go zmniejszyć. Kilka najbardziej skutecznych środków obejmuje wyciszenie mikrofonu i ograniczenie ilości odbieranego dźwięku. Zestaw słuchawkowy jest również dobrym sposobem na zmniejszenie hałasu w tle.

Przewodowy zestaw słuchawkowy UC Poly Blackwire 8225 został zaprojektowany w celu zwiększenia produktywności i zapewnienia doskonałej jakości dźwięku. Wykorzystuje hybrydową technologię aktywnej eliminacji szumów (ANC), aby zapewnić całodzienny komfort. Zestaw słuchawkowy posiada trzy zaawansowane ustawienia dźwięku ANC, aby zapewnić ostry i czysty dźwięk z niemal każdego miejsca. Posiada również wbudowane światło zajętości i inne funkcje redukcji hałasu. Jest również objęty trzyletnią gwarancją. Ten zestaw słuchawkowy to dobry wybór dla zapracowanego biura.

Poprawia czystość głosu

Korzystając z technologii ogrodzenia akustycznego Acoustic Fence, firma może zmniejszyć liczbę połączeń teleakustycznych w kolejce i poprawić jakość dźwięku. Dzieje się tak, ponieważ technologia Acoustic Fence wykorzystuje zaawansowane techniki eliminacji echa, aby pominąć szumy tła. Ponadto, technologia ta utrzymuje rozmowy biznesowe z coraz skażone niepożądanych zakłóceń.

ogrodzenie akustyczne technologia ogrodzenia akustycznego jest dobrodziejstwem dla call center i środowisk biurowych, które są podatne na ciągłe hałasy w tle. Tego typu hałasy mogą zakłócać audiowizualne połączenia konferencyjne. Usuwając te zakłócenia, rozmówcy są w stanie wykonać więcej pracy w krótszym czasie.

technologia Acoustic Fence wykorzystuje złożony algorytm do wykrywania i zmniejszania liczby niepowiązanych ze sobą zakłóceń audio i wizualnych. Technologia ta działa w połączeniu ze specjalnie zaprojektowaną techniką eliminacji echa. Technologia ta jest dobrodziejstwem dla call center, ponieważ pomaga wyeliminować niepotrzebne czasy oczekiwania. Ponadto poprawia jakość dźwięku poprzez blokowanie dźwięków z zewnątrz przedostających się do sali konferencyjnej.

acoustic fence wykorzystuje również autorską technologię HD Voice, która zapewnia dwukrotnie większą czystość dźwięku niż w przypadku zwykłej rozmowy telefonicznej. Technologia ta zapewnia adaptacyjne bufory jitter, wykrywanie aktywności głosowej oraz transmisję pakietów audio o niskim opóźnieniu. Co najlepsze, telefon jest w stanie zapewnić taką jakość dźwięku wielu użytkownikom jednocześnie.

acoustic fence jest jednym z liderów w branży teleinformatycznej. Od lat rozwijają się i wprowadzają innowacje w tej branży. Stworzyli szeroką gamę rozwiązań audio, które poprawiają jakość rozmów i sprawiają, że współpraca jest łatwiejsza i bardziej efektywna. Mają również wiele udoskonaleń oprogramowania, które poprawiają jakość wideokonferencji. Dzięki temu ogrodzenie akustyczne jest w stanie zapewnić najlepszą jakość rozmów teleakustycznych w jakości HD.

Technologia acoustic fence acoustic fence znajduje się w ich telefonach VVX i innych punktach końcowych. Technologia ta działa w połączeniu z opatentowaną technologią HD Voice, zapewniając dwukrotnie większą klarowność, wierność i głośność niż zwykłe rozmowy telefoniczne. opatentowana przez acoustic fence technologia HD Voice jest wykorzystywana przez wielu producentów.

Najlepiej sprawdza się przy stałym hałasie

Podczas audiowizualnych połączeń konferencyjnych często zdarza się, że hałas zakłóca przebieg rozmowy. Technologia Acoustic Fence firmy acoustic fence działa w celu zmniejszenia ilości hałasu w tle i zakłóceń w pomieszczeniu. Skraca to czas spędzony na rozmowie i zwiększa produktywność. Zmniejsza również poziom frustracji i czas oczekiwania.

ogrodzenie akustyczne Technologia ogrodzenia akustycznego działa poprzez wykorzystanie matrycy mikrofonowej do izolacji hałasu z zewnątrz. Oznacza to, że mikrofony mogą wykryć i zniwelować wszelkie niepożądane odgłosy tła i pozwolić uczestnikom spotkania skupić się na mówcy. Ponadto Poly Acoustic Fence wykorzystuje specjalnie zaprojektowaną technikę eliminacji echa, która usuwa wszystkie fale dźwiękowe z wyjątkiem głosu prelegenta. Funkcja ta tworzy również wirtualne ogrodzenie wokół rozmowy.

Technologia Acoustic Fence jest dostępna w telefonach VVX firmy Poly, a także w rozwiązaniach wideo z serii Group. Technologia Poly Acoustic Fence działa również w połączeniu z funkcją Poly NoiseBlock. Funkcja NoiseBlock jest dostępna w zestawie słuchawkowym Poly Blackwire 7225 oraz w serwerach Poly Trio, Blackwire 7225 i Trio RMX. Ponadto funkcję Poly NoiseBlock można włączać i wyłączać za pomocą aplikacji towarzyszącej.

Ogrodzenie akustyczne jest użytecznym rozwiązaniem w biurach otwartych, jednak nie jest w stanie odizolować dźwięków z wewnątrz pomieszczenia. Na przykład, głośna kopiarka lub system nagłośnieniowy mogą rozpraszać uwagę. Jeśli rozmówca pracuje w domu, może nadal słyszeć innych uczestników spotkania. Technologia Acoustic Fence może pomóc zmniejszyć liczbę połączeń umieszczanych w kolejce, a także poprawić jakość dźwięku.

Technologia Acoustic Fence może być stosowana w salach konferencyjnych lub innych otwartych przestrzeniach. Ponadto Acoustic Fence jest kompatybilny z systemem mikrofonowym Poly’s Studio, który zawiera technologię Poly NoiseBlock. Redukuje ona również szumy tła, eliminuje zakłócenia i poprawia odbiór dźwięku.

Technologia Acoustic Fence zmniejsza również ilość czasu spędzanego na rozmowie i pomaga obniżyć poziom frustracji. Można ją również wykorzystać do zwiększenia produktywności poprzez zmniejszenie liczby połączeń w kolejce.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzeniaplastikowe.pl – ogrodzenia dźwiękoszczelne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]